Titulinis | Apmokėjimas | Kortos | Populiarūs burtai | Nepopuliarūs burtai | Horoskopai | Daugiau | Sapnai | Kas kita


NAUJIENOS

UŽ PASLAUGAS VĖL GALIMA APMOKĖTI PAYPAL SISTEMA.

Skyrius HOROSKOPAI - ZODIAKO ŽENKLAI IR STEBUKLINGOS ŽOLELĖS

Skyrius DAUGIAU - SIMBOLIAI: vienaragis, pegasas, feniksas, vaivorykštė, skarabėjas, In-Yang.

Skyrius DAUGIAU - PAPUOŠALAI: ką suteikia žiedas, esantis ant nykščio, smiliaus, didžiojo, bevardžio ar mažojo piršto. Ką simbolizuoja apyrankės, kaip padeda segės ir t.t.

Skyrius DAUGIAU - MAGIŠKOS ŽVAIGŽDYNŲ PRANAŠYSTĖS. Sužinokite, su kuriuo žmonių tipu jums sekasi bendrauti, o su kuriuo - ne.

Skyrius POPULIARŪS BURTAI - GIMIMO MĖNUO.

Skyrius DAUGIAU - STRESO LENTELĖ (kokie įvykiai žmogui suteikia daugiausiai streso).

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - DIENOS TALISMANAS. Dienos talismanas-akmuo pasakys, kokia jūsų laukia diena ir padės išvengti klaidų (online būrimas).

Skyrius DAUGIAU - KAS PIRMAS IŠTIESIA RANKĄ?

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - RYTINIS SAVAITINIS BURTAS (online).

Skyrius NUMEROLOGIJA - BŪRIMAS PAGAL VALANDAS.

Skyrius NUMEROLOGIJA - GAUKITE ATSAKYMUS Į 216 KLAUSIMŲ.

Skyrius "ŽAIDIMINĖS KORTOS" - GIMTADIENIO BURTAS.

Skyrius "DAUGIAU": APIE 800 LIAUDIES MEDICINOS PATARIMŲ.

Nepopuliarus burtai - Kiti būdai

Burtai su adatomis

Burtai su adatomis būna dviejų rūšių: paprastasis ir antakinis.

Paprastasis būdas

Imate indą su vandeniu ir keletą paprastų siūvimo adatų bet kokio ilgio, bet nelabai stambių. Tinka taip pat ir smeigtukai su galvute. Jeigu jus domina santykiai santuokoje arba kaip jūsų santykiai vystysis su partneriu sekančiais metais, tuomet imkite dvi skirtingų dydžių adatas: vieną didesnę, kitą mažesnę. Didesnioji simbolizuos vyrą, mažesnioji moterį. Toliau reikėtų abi adatas sutepti riebalais, t.y. taukais, riebiu kremu ir pan. Atsargiai suteptas adatas padėti ant vandens paviršiaus. Pirmiausiai atsargiai įdėkite vieną adatą, o paskui – kitą.

Jei yra meilės trikampis ar paprasčiausiai jus domina santykiai su keliais partneriais, galite paimti ir daugiau adatų nei dvi, pvz.: tris, keturias. Būtų geriau, kad jos būtų skirtingo ilgio. Pasilikę vieną adatą sau, mintimis kiekvienai likusiai adatai priskirkite jus dominantį žmogų. Suriebintas adatas viena po kitos sudėkite ant vandens paviršiaus.

Adatos, likusios ant vandens paviršiaus, reiškia tuos žmones, su kuriais ir toliau bendrausite ateinančiais metais. Jei jūsų adata susijungė su kita, tai reiškia galimą santuoką ar bendrą gyvenimą su tuo žmogumi. Jei adatos sulimpa visu savo ilgiu viena su kita, tai reiškia labai stiprius ryšius ir ištikimą draugystę. Jeigu visos adatos išsiskirsto po vandens paviršių į skirtingas puses, tai reiškia, kad jūsų ryšiai su tais žmonėmis yra labai silpni. Nuskendusios adatos reiškia, kad su tais žmonėmis jūsų santykiai kitais metais nutrūks. Jeigu jūsų adata nuskendo, tai reiškia, kad kitais metais turėsite visai kitų rūpesčių, nei kad jums dabar atrodantys svarbūs rūpesčiai. Taip pat jūs būsite visai kitų žmonių rate. Jūsų gyvenime prasidės naujas periodas ir ne visi senieji draugai bus su jumis. Jei nuskendo visos adatos, reiškia, kad jūs nepakankamai sutepėte adatas riebalais, reikėtų būrimą pakartoti iš naujo. Su paprastuoju būrimų būtų tiek.

 

Antikinis būdas

Šiam būdui reikia trylikos adatų ar smeigtukų. Dešimt adatų reikia palikti tiesias, o tris šiek tiek sulenkti. Pasižymėkite, kuri adata simbolizuos jus. Galite kelias adatas priskirti taip pat ir kitiems asmenims, nors tai ir nebūtina. Paimkite visas adatas į ranką ir papilkite jas ant tuščio popieriaus lapo. Ranką laikykite lapo viduryje, netaikykite jų numesti į kurią nors konkrečią lapo vietą.

Lapą mintimis padalinkite į penkias dalis. Viršus, apačia, kairė, dešinė ir vidurys. Jei jums yra geriau, tai popieriaus lapą su pieštuku susibraižykite į nurodytas dalis. Adatos, kurios pateko į viršutinę popieriaus dalį reiškia, kad jūs valdote aplinkybes, o į apatinę – kad jūs pasiduodate aplinkybėms. Kairė pusė reiškia praeitį, o dešinė – ateitį. Vidurys reiškia stabilumą, harmoniją ir permainų nebuvimą.

Suraskite savo adatą. Jeigu ji guli vidurinėje lapo dalyje ir ją kerta keletas kitų adatų, tai reiškia, kad ateinančius metus turėsite daug rūpesčių. Taip pat bus ir įdomių įvykių, kurie jums liūdėtų neleis. Aišku, rimtų pokyčių nenusimato nei su darbu, nei su gyvenamosios vietos pakeitimu, nei su meile. Čia taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitų adatų padėtį.

Jei jūsų adatos galas su skylute nukreiptas į dešinį viršutinį lapo kampą, reiškia, kad permainos bus, jos jums bus palankios tik ne ateinančiais metais, o dar kitais metais. Jeigu galas su skylute nukreiptas į apatį dešinį kampą, tai reiškia, kad permainos bus, tačiau kitokios, nei kad jūs norėtumėte. Jeigu galas su skylute nukreiptas į viršutinį ar apatinį kairįjį kampą, tai reiškia, kad permainos jau buvo arba jos bus kitais metais. Jos turėtų iš jūsų pareikalauti didelių pastangų.

Jeigu jūsų adata nesikerta su kitomis adatomis, reiškia, kad jūs jausitės kitais metais vieniša. Jums reikės pasitikėti tik savo jėgomis. Santykiai su aplinkiniais bus trumpi ir netvirti. Tačiau apskritai jūsų situacija bus stabili.

Jeigu jūsų adata yra viršutinėje lapo pusėje, reiškia, kad jūs valdote situaciją ir patys nulemsite savo likimą kitais metais. Jūs mokėsite įtakoti įvykius, kaip norėsite taip ir bus.

Tačiau visų pirmiausia atkreipkite dėmesį į tendenciją: jeigu jūsų adatos galas su skylute žiūri į kairį viršutinį kampą, tai viskas bus tvarkoje. Jeigu į kairį apatinį kampą, reiškia, kad įvykius, kurie jus sups, jūs galėsite su laiku įtakoti vis mažiau ir mažiau. Jeigu galas su skylute nukreiptas į dešiniuosius kampus, reiškia, kad turite būti atsargūs. Situacija iš jūsų pareikalaus daug pastangų arba negarbingų poelgių.

Jeigu jūsų adata yra apatinėje dalyje, tuomet reiškia, kad turite pasikliauti likimu. Vargu, ar jūs patys sugebėsite pakeisti įvykius įvairiuose situacijose, todėl pasistenkite išnaudoti situacijas kuo naudingiau.

Čia galima įžiūrėti tarpusavio ryšius su kitomis adatomis, t.y priklausomybę bei skylutės kryptį ir kreivų adatų padėtį. Aišku, geriausias variantas, jei visos adatos, ir kreivos, ir sulenktos, būtų pasisukusios su skylutėmis į jūsų adatos pusę. Tai reiškia, kad iš aplinkinių žmonių niekas jums nepadarys skriaudos. Jeigu šalia esančios adatos su skylutėmis liečia jūsų adatą reiškia, kad jūsų laukia malonūs siurprizai, draugų pagalba ir sėkmė darbuose.

Tačiau bet kuri kreiva adata, kurios smaigalys kertasi su jūsų adata ar yra nukreiptas į jūsų adatos pusę, reiškia nemalonumus, nesėkmes ir praradimus. Todėl kuo toliau tokia adata yra nuo jūsiškės, tuo geriau. Kreiva adata reiškia iš anksto apgalvotus veiksmus. Jeigu visos trys kreivis adatos pakreiptos smailiais galais nuo jūsų, tai jų pozicija, ar jos būtų praeityje, ar ateityje, neturi jokios reikšmės. Tai reiškia, kad jūsų priešai nepasieks savų tikslų jūsų atžvilgiu. Tiesios adatos, nukreiptos skylutėmis į jūsų pusę, reiškia pagalbą, sėkmę ir palaikymą.

Norint patikslinti prognozę, popieriaus centre galite nubraižyti ratą, padalintą į dvylika dalių. Kurių kiekvienai daliai priskirtumėte mėnesio pavadinimą. Tuomet jūs galėtumėte tiksliai nustatyti, kada ir kokie įvykiai jūsų laukia konkretesniu laiku.

Sėkmės buriantis, kas jūsų laukia kitais metais.

 

HOROSKOPAI

Nostradamuso horoskopas

Kovo 20 - Jausmingas, savimyla, kartais niekingas būdas.

Kovo 21 - Karštakošis, tačiau darbštus žmogus.

Kovo 22 - Užsispyręs žmogus. Daug priešų. Nesveiki inkstai.

Kovo 23 - Taikus žmogus. Daug draugų.

Kovo 24 - Blogų manierų, erzinantis būdas. Mėgsta sportą.

Kovo 25 - Išaukštinimas per sunkų darbą.

Kovo 26 - Aukštos pareigos.

Daugiau - Nostradamusas

 

TOTEMAI

KOVAS - POVAS

MOTERIS - kovinukė žingeidi ir pavydi, santuoka dažniausiai jai laimės neatneša. Ją veda tiktai drąsūs ir stiprūs vyrai, karjeristai.

VYRAS - "povas" yra susilaikantis ir ramus, pramogas renkasi tokias, kurios nepakenktų sveikatai, yra taikus šeimoje. Artėjant 50 - mečiui turėtų būti ypatingai atsargus, kad užbėgtų už akių įvykiams, galintiems atimti draugų pagarbą.

Daugiau - Totemai

 

© 2005 - 2023 www.burturatas.info
Visos teisės saugomos
info[eta]burturatas.info