Titulinis | Apmokėjimas | Kortos | Populiarūs burtai | Nepopuliarūs burtai | Horoskopai | Daugiau | Sapnai | Kas kita


NAUJIENOS

UŽ PASLAUGAS VĖL GALIMA APMOKĖTI PAYPAL SISTEMA.

Skyrius HOROSKOPAI - ZODIAKO ŽENKLAI IR STEBUKLINGOS ŽOLELĖS

Skyrius DAUGIAU - SIMBOLIAI: vienaragis, pegasas, feniksas, vaivorykštė, skarabėjas, In-Yang.

Skyrius DAUGIAU - PAPUOŠALAI: ką suteikia žiedas, esantis ant nykščio, smiliaus, didžiojo, bevardžio ar mažojo piršto. Ką simbolizuoja apyrankės, kaip padeda segės ir t.t.

Skyrius DAUGIAU - MAGIŠKOS ŽVAIGŽDYNŲ PRANAŠYSTĖS. Sužinokite, su kuriuo žmonių tipu jums sekasi bendrauti, o su kuriuo - ne.

Skyrius POPULIARŪS BURTAI - GIMIMO MĖNUO.

Skyrius DAUGIAU - STRESO LENTELĖ (kokie įvykiai žmogui suteikia daugiausiai streso).

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - DIENOS TALISMANAS. Dienos talismanas-akmuo pasakys, kokia jūsų laukia diena ir padės išvengti klaidų (online būrimas).

Skyrius DAUGIAU - KAS PIRMAS IŠTIESIA RANKĄ?

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - RYTINIS SAVAITINIS BURTAS (online).

Skyrius NUMEROLOGIJA - BŪRIMAS PAGAL VALANDAS.

Skyrius NUMEROLOGIJA - GAUKITE ATSAKYMUS Į 216 KLAUSIMŲ.

Skyrius "ŽAIDIMINĖS KORTOS" - GIMTADIENIO BURTAS.

Skyrius "DAUGIAU": APIE 800 LIAUDIES MEDICINOS PATARIMŲ.

Horoskopai - Graužtoskopas

Pirmiausia paimkite obuolį ir suvalgykite. Liks graužtukas. Tada paimkite "Graužtuką" ir šiek tiek sužinokite apie save.

 

1. Šie žmones arba nemėgsta obuolių, arba yra labai išrankūs. Jų hobis — ruošti pamokas, vykdyti kitų užduotis. Nors ir išrankūs, tačiau labai išauklėti, klauso tėvelių, yra priešingybė 7 numeriui, nes į kapines nenuvarysi net dienos metu. Paprastai būna siaubingai sulysę, mėgsta važinėtis troleibusais ir šaudyti tire (pro šalį).

 

2. Šie asmenys yra labai keisti. Mėgsta tamsą, o labiausiai siaubo filmus, kai kada net patys dalyvauja mokytojų ir tėvų gąsdinimo scenose. Labiausiai mėgsta — taupyti pinigus. Mėgsta groti metalofonu arba šukomis, dievina virtus makaronus. Gabūs įvairioms kalboms.

 

3. Šios asmenybės pasiduoda nuotaikai. Jei jiems sekasi — jie ir mieli, ir draugiški. Tačiau jei nesiseka — geriau net nesiartinti. Be to, dažnai būna užsispyrę. Moka sužavėti, jei ko labai nori, visuomet pasiekia savo. Patinka poezija, domisi povandeniniu gyvenimu, patinka multikai.

 

4. Mėgsta juokus, yra išradingos, kūrybingos asmenybės, tačiau ir jiems viskas priklauso nuo nuotaikos. Jiems į draugus tinka 3 numeris, nes panašūs ne tik graužtukais, bet charakteriais. Mėgsta vadovauti (virtuvėje). O labiausiai mėgsta meškerioti ir skusti žuvis (kurių vėliau nevalgo). Jų hobis — žiūrėti laidas, skirtas vaikams.

5. Labai taupūs ir pedantiški, nemėgsta ginčytis. Dažnai mėgsta vienatvę. Dievina "metalą". Labiausiai mėgsta žaisti kortomis iš pinigų. Šio numerio mergaitėms nesiseka meilėje, nes jos suvalgys ne tik obuolį, bet ir savo draugą taip, kad iš jo liks tik batai ir kaklaraištis.Tad jos mielu noru pasiųstų meilę į kalnus bambukų graužti. Jei tik jų valia būtų.

6. Šie žmonės dievina ne tik obuolius, bet ir sėkliukes. Per pamokas visuomet graužia tušinukus. Labai tiktų draugauti su 5 numeriu, nes panašūs ne tik charakteriais, bet ir ėdrumu. Jų silpnybė — telefoniniai pokalbiai. Mėgsta futbolą.

 

7. Šie asmenys — romantikai, nes taip įsisvajoja, kad nejaučia nei saiko, nei vietos, kurioje tuo metu yra. Ypač šie žmonės mėgsta vienatvę ir pasivaikščiojimus vakarais (kapinėse arba kitose panašiose vietose). Mėgsta fantastines knygas, o taip pat valgyti skaitydami (nes maistas geriau lenda). Labai mėgsta vaikiškas pasakas.

 

 

ŽIURKĖS METAI

HOROSKOPAI

Nostradamuso horoskopas

Liepos 3 - Kerštingas būdas.

Liepos 4 - Jaunystėje sėkmė moksle.

Liepos 5 - Kilminga prigimtis.

Liepos 6 - Neteisingai įgyjąs aukštas pareigas žmogus.

Liepos 7 - Nugalės priešus.

Liepos 8 - Mažai energijos.

Liepos 9 - Mėgsta žaidimus ir malonumus. Dideli finansiniai nuotoliai.

Daugiau - Nostradamusas

 

TOTEMAI

LIEPA - GULBĖ

MOTERIS - trokšta meilės, mėgsta flirtą, tuo sukeldama vyrui pavydą. Ji bus mylima, tačiau nebus patenkinta savo vaikais (antroji santuoka bus sėkmingesnė).

VVRAS - "gulbinas" patirs gyvenime daug sunkumų. Jis myli moterį kuri jį apgaudinėja, jis jai atleidžia, jam kilniaširdis lūkimas pasiunčia kitą meilę, su kuria bus laimingas iki senatvės.

Daugiau - Totemai

 

© 2005 - 2020 www.burturatas.info
Visos teisės saugomos
El. paštas