Titulinis | Apmokėjimas | Kortos | Populiarūs burtai | Nepopuliarūs burtai | Horoskopai | Daugiau | Sapnai | Kas kita


NAUJIENOS

UŽ PASLAUGAS VĖL GALIMA APMOKĖTI PAYPAL SISTEMA.

Skyrius HOROSKOPAI - ZODIAKO ŽENKLAI IR STEBUKLINGOS ŽOLELĖS

Skyrius DAUGIAU - SIMBOLIAI: vienaragis, pegasas, feniksas, vaivorykštė, skarabėjas, In-Yang.

Skyrius DAUGIAU - PAPUOŠALAI: ką suteikia žiedas, esantis ant nykščio, smiliaus, didžiojo, bevardžio ar mažojo piršto. Ką simbolizuoja apyrankės, kaip padeda segės ir t.t.

Skyrius DAUGIAU - MAGIŠKOS ŽVAIGŽDYNŲ PRANAŠYSTĖS. Sužinokite, su kuriuo žmonių tipu jums sekasi bendrauti, o su kuriuo - ne.

Skyrius POPULIARŪS BURTAI - GIMIMO MĖNUO.

Skyrius DAUGIAU - STRESO LENTELĖ (kokie įvykiai žmogui suteikia daugiausiai streso).

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - DIENOS TALISMANAS. Dienos talismanas-akmuo pasakys, kokia jūsų laukia diena ir padės išvengti klaidų (online būrimas).

Skyrius DAUGIAU - KAS PIRMAS IŠTIESIA RANKĄ?

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - RYTINIS SAVAITINIS BURTAS (online).

Skyrius NUMEROLOGIJA - BŪRIMAS PAGAL VALANDAS.

Skyrius NUMEROLOGIJA - GAUKITE ATSAKYMUS Į 216 KLAUSIMŲ.

Skyrius "ŽAIDIMINĖS KORTOS" - GIMTADIENIO BURTAS.

Skyrius "DAUGIAU": APIE 800 LIAUDIES MEDICINOS PATARIMŲ.

Teikiamos astrologinės paslaugos

Klientų atsiliepimai

Monika iš Vilniaus

Ačiū už horoskopus. Pirmą kartą skaitau asmeniškai sudarytą horoskopą - galiu pasakyti, kad nesitikėjau rasti tiek tiesos...

Geros dienos Monika

 

Gintarė iš Kauno

Ačiū už sudarytą asmeninį horoskopą. Perskaičius jį labai daug radau atitikimų apie save, kai kurie dalykai gal truputį neatitinka, bet didžioji dalis yra teisybė. Tarsi skaitytum knygą, kurioje butų aprašytas tavo gyvenimas, kurį tu viena tik žinai. Dar kartą ačiū.

Pagarbiai, Gintarė

 

Jolanta iš Rokiškio

Labutis,

Dėkoju jums už suderinamumo horoskopą ir esu be galo patenkinta, kad tinkame vienas kitam. Daug randu apibūdinimų tokių, kokia ir esu. Viskas labai aiškiai aprašyta.

Dėkoju ir iki kito karto...

 

Robertas iš Elektrėnų

Sveiki. Perskaičiau horoskopą. Daug tiesos, ir daug nežinomų dalykų.

Bet man patiko :-)

 

Vida iš Kretingos

Sveiki, labai ačiū už asmeninį horoskopą, džiaugiuosi, kad pasinaudojau jūsų paslaugomis dar kartą.

 

Laura iš Utenos

Dėkoju už tokį išsamų horoskopą. Prisipažinsiu, vietomis atrodo, jog apie svetimą žmogų parašyta (niekada per daug ir nesigilinau), tačiau ką gali žinoti, kaip gyvenimas susiklostys... Nelabai malonu kažką blogo perskaityti :), bet iš esmės didelė dalis tiesos...

Ačiū jums.

 

Vaida iš Rokiškio

Toks jausmas, tarsi koks labai artimas žmogus būtų mane aprašęs, labai tiksliai apibūdinta mano asmenybė, pastebėta, kur darau klaidas ir patarimai, kokia turėčiau būti, į kuriuos tikrai pasistengsiu atsižvelgti. Sužinojau daug naujo apie save, kas man labai pravers eiti teisingu gyvenimo keliu. Dėl ateities prognozių, patiko jų aprašymas, patarimai, kaip elgtis, ko pasisaugoti ar pan nurodytomis dienomis. O kiek tai atitinka realybę, parodys tik ateitis :) Labai ačiū Jums už išsamų darbą!

 

Eglė iš Marijampolės

Esu labai dėkinga Jums :) skaičiau ir taip viskas atitinka, net gi radau tokių apibūdinimų, kurių pati apie save nemokėjau pasakyti, bet suprasdavau, kad tai man tinka :).

Didelis DĖKUI Jums :)

Sėkmės!

 

Vaiva iš Kauno

Labai ačiū už asmeninį horoskopą.

Net keista, bet 80-90 % labai panašu į tiesą, dėl likusių - taip pat negaliu teigti, kad taip tikrai nėra, nes gyvenimas kol kas nesibaigė.

Jūsų atsiųstame horoskope radau keletą man labai svarbių atsakymų į klausimus, kankinusius ilgus metus, ir pateisinimą savo ne visai standartiniam charakteriui.

Kai kuriuos savo pamąstymus ir norą nuveikti gyvenime ką nors vertingesnio, nuolat bandžiau nurašyti, kaip pernelyg lakios vaizduotės vaisių ar neįgyvendinama svajone, o dabar gavau naują postūmį toliau kurti tai, kuo tikiu, nes pasirodo - to nori žvaigždės.

 

Vilija iš Šiaulių

Horoskopas tiko ir patiko. Bent dabar išsisprendė mano kryžkelė. Dėkoju.

 

Jovita iš Šiaulių

Ilgai skaičiau ir analizavau jūsų atsiųstą asmeninį horoskopą. Buvau šiek tiek nustebusi. Perskaičiusi pamačiau, kur darau klaidas. Gavau pakankamai informacijos. Šiaip manau jis man padės pačiai kovot su savo problemomis. Ačiū.

 

Rima iš Vilniaus:

Esu Jums labai dėkinga už tokį greitą darbą, tikrai labai smagu, kad neapvylėte. Šiek tiek peržvelgiau akimis horoskopą, manau, esu patenkinta ir aš, ir dar labiau bus patenkinta ir nustebinta mano dukra šia dovana. Tikrai dar pasinaudosiu pati ir rekomenduosiu savo draugams Jūsų paslaugas.

 

Mindaugas iš Druskininkų:

taip, net keista, kai žmogų apibūdina taip, koks jis yra. Viskas man aišku. Ir žinote, esu maloniai nustebintas, atvirai pasakius, išnagrinėjote mane visiškai.

pagarbiai Mindaugas

 

Viktorija iš Kauno:

Dėkui už asmeninį horoskopą, likau labai patenkinta juo.

 

Justina iš Vilniaus:

Dėkuj už sudarytą horoskopą, jis pakankamai tikslus...

Tokia kokia esu, horoskopas pilnai atspindi mane.

 

Skaistė iš Vilniaus:

Norėčiau padėkoti už išsamų asmeninį horoskopą, esu juo labai patenkinta. Galima sakyti sužinojau apie save tokių dalykų, į kuriuos anksčiau nesigilindavau.

 

Rita iš Varėnos:

Jūsų horoskopu esu visiškai patenkinta.

 

Jolanta iš Marijampolės:

Nuostabu, kad už tikrai man priimtiną kainą pasidariau horoskopą, kuriuo nenusivyliau. Dabar puikiai suprantu, ką reikia daryti, kad kiti neliptų man ant galvos.

 

Nomeda iš Kėdainių:

Dėkui už horoskopą. Horoskopas yra iš tiesų įdomiai pateiktas. Galima sakyti jog atpažinau save tame horoskope ir net kiek nusivyliau savimi - kažkokia keista ir nenuspėjama, o kartais per daug rimta. Žodžiu, tikra bėda su manimi.

 

Daiva iš Klaipėdos:

Ačiū už horoskopą, perskaičiau su malonumu. Tikrai labai viskas atitinka.

 

Lina iš Ukmergės:

Na va perskaičiau, tačiau nelabai dar viską supratau...gal per jauna esu. Iš esmės tai tiesą rašote.

 

HOROSKOPAI

Nostradamuso horoskopas

Liepos 27 - Polinkis mokslams, tikslo siekimas.

Liepos 28 - Dosnus žmogus.

Liepos 29 - Fizinė jėga. Ryžtas. Stipri valia.

Liepos 30 - Laimė amatininko darbe.

Liepos 31 - Laimė amatininko darbe.

Rugpjūčio 1 - Meilė prabangai. Sumaištis ir išdidumas.

Rugpjūčio 2 - Ankstyvos mirties tikimybė.

Daugiau - Nostradamusas

 

TOTEMAI

LIEPA - GULBĖ

MOTERIS - trokšta meilės, mėgsta flirtą, tuo sukeldama vyrui pavydą. Ji bus mylima, tačiau nebus patenkinta savo vaikais (antroji santuoka bus sėkmingesnė).

VVRAS - "gulbinas" patirs gyvenime daug sunkumų. Jis myli moterį kuri jį apgaudinėja, jis jai atleidžia, jam kilniaširdis lūkimas pasiunčia kitą meilę, su kuria bus laimingas iki senatvės.

Daugiau - Totemai

 

© 2005 - 2021 www.burturatas.info
Visos teisės saugomos
El. paštas