Titulinis | Apmokėjimas | Kortos | Populiarūs burtai | Nepopuliarūs burtai | Horoskopai | Daugiau | Sapnai | Kas kita


NAUJIENOS

UŽ PASLAUGAS VĖL GALIMA APMOKĖTI PAYPAL SISTEMA.

Skyrius HOROSKOPAI - ZODIAKO ŽENKLAI IR STEBUKLINGOS ŽOLELĖS

Skyrius DAUGIAU - SIMBOLIAI: vienaragis, pegasas, feniksas, vaivorykštė, skarabėjas, In-Yang.

Skyrius DAUGIAU - PAPUOŠALAI: ką suteikia žiedas, esantis ant nykščio, smiliaus, didžiojo, bevardžio ar mažojo piršto. Ką simbolizuoja apyrankės, kaip padeda segės ir t.t.

Skyrius DAUGIAU - MAGIŠKOS ŽVAIGŽDYNŲ PRANAŠYSTĖS. Sužinokite, su kuriuo žmonių tipu jums sekasi bendrauti, o su kuriuo - ne.

Skyrius POPULIARŪS BURTAI - GIMIMO MĖNUO.

Skyrius DAUGIAU - STRESO LENTELĖ (kokie įvykiai žmogui suteikia daugiausiai streso).

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - DIENOS TALISMANAS. Dienos talismanas-akmuo pasakys, kokia jūsų laukia diena ir padės išvengti klaidų (online būrimas).

Skyrius DAUGIAU - KAS PIRMAS IŠTIESIA RANKĄ?

Skyrius NEPOPULIARŪS BURTAI - RYTINIS SAVAITINIS BURTAS (online).

Skyrius NUMEROLOGIJA - BŪRIMAS PAGAL VALANDAS.

Skyrius NUMEROLOGIJA - GAUKITE ATSAKYMUS Į 216 KLAUSIMŲ.

Skyrius "ŽAIDIMINĖS KORTOS" - GIMTADIENIO BURTAS.

Skyrius "DAUGIAU": APIE 800 LIAUDIES MEDICINOS PATARIMŲ.

Teikiamos astrologinės paslaugos

Asmeninis horoskopas - 30 EUR

Siūlome užsisakyti asmeninį horoskopą už tikrai priimtiną kainą. Asmeniniame horoskope bus apžvelgta jūsų asmenybė, t.y. bus paliestos šios žmogaus savybės: individualumas, jūsų sąmonė, pasąmonė, mąstymas, jausmai, energija, pasaulėžiūra, protas, išskirtinumai, intuicija, pastabumas, įžvalgumas. Jūs sužinosite savo paslėptus talentus, stipriausias ir silpniausias charakterio puses, ką jums reiškia šeima, koks jūs būnate su aplinkiniais. Taip pat horoskope atsispindės, kokie jums gresia pavojai, t.y. nuo vandens ar oro stichijos, ar jūs galite nukristi nuo aukštos vietos ir taip susižeisti. Sužinosite, ar jūsų santuoka bus vėlyva, ar ankstyva, ar teks patirti keletą santuokų. Galbūt kaip kam teks priimti kitą religiją. Sužinosite, kokie galimi sveikatos sutrikimai, ar jums lemta būti lyderiu ir t.t. Taip pat jums su programa bus sudarytas tikslus jūsų asmeninio horoskopo brėžinys.

Atsiminkite, asmeninis horoskopas - tai jūsų astropsichologinis portretas, ateitis paliečiama tik bendrais bruožais.

Asmeninį horoskopą gausite tik lietuvių kalba ir tik el-paštu. Apimtis 10-12 A4 formato lapų. Asmeninio horoskopo kaina - 30 EUR

Asmeninis horoskopas vaikui

Galima užsisakyti asmeninį horoskopą ir vaikui. Vaikas astrologijoje yra iki 18 metų. Tačiau nereikėtų laukti šio amžiaus, o sudarinėti horoskopą kur kas ankstesniame amžiuje. Vaikui horoskopą gali užsakyti tik vienas iš tėvų, o ne pats vaikas. Kaina ta pati - 30 EUR, tačiau lapų skaičius bus šiek tiek mažesnis nei suaugusiojo horoskope.

Kaip užsisakyti asmeninį horoskopą?

Norėdami užsisakyti asmeninį horoskopą, tiesiog parašykite mums elektroninį laišką adresu info@burturatas.info, kuriame būtinai nurodykite:

Paslaugos pavadinimą;
    Vardą;
    Pavardę;
    Gimimo datą;
    Gimimo laiką;
    Gimimo vietą.

Būtų labai gerai, jei žinotumėte savo tikslų gimimo laiką, nes jis leidžia kur kas tiksliau sudaryti asmeninį horoskopą. Jei nežinote savo tikslaus gimimo laiko, tai yra galimybė pasidaryti rektifikaciją - gimimo laiko tikslinimą.

Asmeninis horoskopas bus sudarytas per 5 darbo dienas. Esant didesniam užsakymų skaičiui, jūs būsite asmeniškai informuoti apie pasikeitusį sudarymo laiką.

Kai tik bus gauti jūsų duomenys, laukite iš mūsų elektroninio laiško, kuriame bus dar kartą pateikti jūsų atsiųsti duomenys patvirtinimui ir kaip atlikti apmokėjimą.

Kaina - 30 EUR

Apmokėjimas - įprastas banko pervedimas arba PayPal (pranešti iš anksto). Horoskopas bus pradėtas sudarinėti tik po to, kai bus gautas apmokėjimas.

Atsakome į kiekvieną laišką, tad jei atsakymo iš mūsų nesulaukėte darbo dienos bėgyje, tuomet reiškia, kad laiškas mūsų nepasiekė.

Pateikus klaidingus duomenis, asmeninis horoskopas nebus iš naujo sudaromas. Tad būkite atidūs.

Dėmesio: Asmeninis horoskopas gali būti puiki dovana jūsų geriausiam draugui/ei ar šeimos nariui.

 

Iškilus klausimams, rašykite info@burturatas.info

 

HOROSKOPAI

Nostradamuso horoskopas

Balandžio 15 - Išaukštinimas per profesiją.

Balandžio 16 - Aukštų pareigų pasiekimas.

Balandžio 17 - Turtinga moteris atneš sėkmę jūsų gyvenime.

Balandžio 18 - Sunkokas ir žiaurus gyvenimas.

Balandžio 19 - Mąstantis, protingas žmogus. Laimė per moteris.

Balandžio 20 - Per jėgą ir gudrumą dideli pasiekimai.

Balandžio 21 - Apgaulingos viltys, bereikalinga kova.

Daugiau - Nostradamusas

 

TOTEMAI

BALANDIS - PESLYS

MOTERIS dažniausiai turtinga, mylima, apie 25-uosius savo amžiaus metus gali susirgti liga, kuri turės įtakos likusiam gyvenimui. Turi pasisekimą vyrų tarpe ir dažniausiai išteka už pavydžių vyrų. Senatvėje tampa pikčiurna, mėgsta apkalbas, dėl to įsigyja nemažai priešų.

VYRAS - godus pinigams ir garbei, kerštingas ir žiaurus. Sekasi tvarkyti reikalus, iki 60-ties metų sukrauna nemažą turtą. Linkęs į lėbavimą.

Daugiau - Totemai

 

© 2005 - 2021 www.burturatas.info
Visos teisės saugomos
El. paštas